כרטיס הכניסה שלך לאירופה- חופש הבחירה

europe-gate

פורטוגל, הנמנית על מדינות האיחוד האירופי, מנפיקה לאזרחיה, לפי החוק, דרכון פורטוגלי המעניק למחזיקים בו שלל זכויות, הטבות ובעיקר- את יכולת הבחירה, חופש התנועה והאפשרויות הרבות, האישיות והכלכליות שיש לאירופה להציע:

להלן מספר זכויות ו/או הטבות עיקריות:

  1. אישור כניסה ושהייה בארצות הברית למשך 3 חודשים- ללא צורך בויזה. אזרחי פורטוגל אינם נדרשים בתהליך המייגע (והיקר) שבהוצאת ויזת כניסה ושהייה לארצות-הברית ומזמינים את אישור הכניסה מהבית, בנוחות שלהם, באמצעות המחשב ותוך מספר דקות.
  2. לימודים באירופה – כל אזרח פורטוגלי יכול ללמוד בפורטוגל ו/או במדינות אחרות החברות באיחוד האירופי. מוסדות ההשכלה הגבוהה באירופה, מהמובילים בעולם בתחום האקדמיה והמחקר, מאפשרים לאזרחי מדינות האיחוד האירופי, וביניהן פורטוגל, להתקבל למגוון פקולטות, למגוון תארים ותוכניות והכל- תוך סבסוד משמעותי של שכר הלימוד ובחלק מן המוסדות- ואף היוקרתיים שבהם- ללא כל עלות.
  3. שהייה, עבודה ועסקים באירופה – כאזרחים פורטוגלים, הנכם זכאים למעבר חופשי בין כל מדינות האיחוד האירופי ויש לכם את האפשרות לשהות ולעבוד באופן חוקי בכל אחת ממדינות האיחוד האירופאי. כמו כן, יש לכם אפשרויות עסקיות וכלכליות רבות ומגוונות במדינה הספציפית בפרט ובשוק המסחרי האירופי בכלל.
  4. נדל"ן באירופה – בעלי אזרחות פורטוגלית יכולים לסחור בנדל"ן במדינה ומחוצה לה – לקנות, למכור, לשכור ולהשכיר. כיום, בחלק ניכר מאירופה, אדם שאינו אזרח אירופאי, אינו יכול לרכוש מהמדינה את זכות החזקה בקרקע ו/או באדמה, אלא רק את זכות השימוש בנכס, כמו גם מוטלות עליו מגבלות רבות, מיסויות וכלכליות בעיקר. עם אזרחות ודרכון פורטוגלי בידכם- תוכלו לבצע השקעות סולידיות מניבות, בשוק שעדיין נחשב לזול יחסית (בטח ביחס לישראל) ובסכומים הוגנים.
  5. תנאי מחיה טובים יותר – אזרחות פורטוגלית וקבלת דרכון פורטוגלי, מאפשרת כאמור שהייה ועבודה בפורטוגל ו/או בכל אחת ממדינות האיחוד האירופי ומאפשרת לכם לחיות במדינות עם תנאי מחייה ורווחה מצויינים, זכאות למענקים והטבות ובעיקר- את יכולת וחופש הבחירה, כיצד ואיפה לחיות את חייכם.

על-מנת לקבל את האזרחות הפורטוגלית והדרכון הפורטוגלי, יש לעמוד בתנאי-סף מסוימים, כמו גם לעמוד בקריטריונים ובתנאים שמציבה פורטוגל.

אנו, ב "אזרחות פורטוגלית ישראל" שמחים להציע לכם ליווי וסיוע צמוד בכל התהליך- החל מהשלב הנוכחי בו הנכם מתעניינים ועד לסוף התהליך- קבלת האזרחות והדרכון הפורטוגלי בידיכם.

אנו פועלים בצורה יסודית, מקצועית, אמינה ובשקיפות מלאה מול לקוחותינו וגאים בשירות האדיב ובהיכרות האישית שיש לנו עם לקוחותינו, כמי שמלווים אותם בתהליך כל-כך משמעותי עם השלכות רבות ובהצלחה מרובה!

אנו לא רוצים שתשקיעו כספים ומשאבים לשווא ולכן אנו מציעים פגישת ייעוץ ללא כל תשלום או התחייבות מצידכם שבמסגרתה נשמח לתת לכם מידע בדבר התהליך, לענות לכם על שאלות, לבדוק את סיכויי ההצלחה ולספר לכם עלינו ועל העשייה רבת השנים שלנו.

יתרונות

לימודים באירופה
עבודה באירופה
נדל"ן באירופה
תנאי מחיה טובים יותר

שירותי נוטריון פורטוגליאישורים נוטריונים ולגליזציה של מסמכי מקור ישראלים

צור קשר להצעה

שירותי תרגום עברית פורטוגזיתתרגום מסמכים ע``י מתורגמן מוסמך ע``י משרד המשפטים הפורטוגלי

צור קשר להצעה

הגשת המסמכים לראשי הקהילה לקבלת האישוראישור קהילה: בדיקה מקדמית ללא לעות וללא התחייבות לזכאותך לקבלת אישור קהילה

צור קשר להצעה

צוות המומחים שלנו

סופיה אלנה

סופיה אלנה

עו``ד
לריסה פיינגולד

לריסה פיינגולד

ייעוץ קונסולארי
גלוריה אנבר

גלוריה אנבר

עו``ד נוטריון

לקביעת פגישת יעוץ ללא עלות וללא התחייבות

לבדיקת זכאות בשיחת טלפון קצרה, התקשרו: 03-7322273

Call Now Button