אודותינו

מימוש האזרחות הפורטוגלית והדרכון האירופאי שלכם, מהווה צעד חשוב לעתיד משפחתכם ולעתידכם האישי. קבלת אזרחות נוספת תעניק לכם מגוון רחב של אפשרויות בכל תחומי החיים לרבות הגשמה אישית, בטחון, חינוך, בריאות ועוד.

למילוי פרטים מקיף לחץ כאן

יחד  עם זאת, ולמרות היתרונות הבולטים, רבים דוחים את ביצוע התהליך, אם בגלל מורכבות בירוקרטית ואם מטעמים כלכלים. בדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

אנחנו ניצור אתכם קשר במהירות האפשרית

אם אתם עומדים בקריטריונים שהוגדרו בחוק הפורטוגלי למימוש אזרחותכם, בואו אלינו לפגישת ייעוץ ללא עלות, ואנו נתאים את חבילת השרות האולטימטיבית עבורכם – החל מהכוונה תיאורטית בסיסית דרך השלמת חלקים ספציפיים בתהליך לאלו אשר ניסו את מזלם לבד ואו נתקעו בתהליך במקום אחר ועד לשרות מלא הכולל מילוי והגשת כל המסמכים הדרושים (לרבות תרגומים) חותמות אפוסטיל ואישורים נוטריוניים, אישור הקהילה היהודית בפורטוגל, אשר יובילו לאזרחות הפורטוגלית הנכספת.

שלח פרטים לבדיקת זכאות חינם

אמנת השירות שלנו קובעת

הסתכלות הוליסטית על המצב הסוציואקונומי והפוליטי ביטחוני בארץ אנו מאמינים ששיפור בתנאי החיים שלנו בעת הנוכחית הנה בהישג יד.
אנו רואים בקבלת אזרחות רומנית ככרטיס כניסה למדינות האיחוד האירופאי, על כל המשתמע מכך – רכישת השכלה אקדמאית בשכ"ל הוגן ומסובסד ע"י המדינה, אפשרויות תעסוקה, אפשרות למגורים בכל אחת מארצות האיחוד, אפשרות לרכישת דירה-נכס בעלות שפויה,ובכך לאפשר למשפחתנו ביטחון כלכלי.

Call Now Button