מלא פרטים לבדיקת זכאות

שאלות נפוצות- והתשובות

ריכזנו מספר שאלות נפוצות שעולות מחדש בתהליך הרישום, והתשובות לפניכם:

כמה זמן נמשך תהליך האזרחות

 • כמה זמן אורך תהליך האזרחות

  כל מקרה לגופו ובהתאם לנתונים ולנסיבות. תהליך האזרחות מושפע ממספר נתונים כאשר העיקרי שבהם הוא שנת היציאה מרומניה. במידה ובן המשפחה יצא מרומניה ואזרחותו לא נשללה, התהליך יימשך בין 6-8 חודשים עד לקבלת האזרחות. במידה והאזרחות נשללה- יימשך התהליך בין 14-24 חודשים.
 • מי זכאי לקבל אזרחות רומנית ?

  רשאי כל אדם מעל גיל 18 ועד דור שלישי לדרוש את אזרחותו. למשפחות אשר בן משפחתם נולד על אדמת רומניה לפני 1940 בשטחים הנחשבים כיום למולדובה, ניתנת האפשרות לחידוש האזרחות עד דור רביעי.
 • מה יוצא לי מזה?

  יתרונות האזרחות הרומנית רבים. החל מלימודים אקדמאים, אפשרויות קידום בעבודה (גם בחברות ישראליות \ בין לאומיות), אפשרות לפתוח עסקים וחשבונות בנק, ניהול עסקים או לעבוד בכל עסק בתוך גבולות אירופה. הדרכון מאפשר מעבר חופשי בכל מדינות האיחוד ללא צורך בעצירה במעברי גבול ועד הטבות רבות, לרבות מחירים אטרקטיביים למלונות והשכרת רכבים באירופה.
  בקרוב תינתן כניסה לארה"ב ללא צורך בויזה ובנוסף, ייהנו מחזיקי דרכון אירופאי מהקלות בהגשת בקשה לויזה עסקית בארה"ב.

 • מה העלויות של הוצאת אזרחות רומנית?

  במשרדנו אין מחיר אחיד. אנו מאמינים שאדם שנולד ברומניה (דור ראשון) לא צריך לשלם מחיר דומה לאדם שנולד בארץ (דור שלישי).
  בתחילת כל תהליך אנו עורכים פגישת היכרות בא אנו מבינים את מבנה התא המשפחתי של הלקוח, את קשריו לרומניה ועל פי המידע מציעים הצעת מחיר שנכונה לאותו אדם.
  אנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות ללא עלות וללא התחייבות – צרו קשר.

 • האם ניתן ללמוד בחינם עם אזרחות רומנית?

  כן! מגוון האפשרויות שנפתחות בפני אזרחים אירופאים הן עצומות. תלוי במדינת היעד בא תרצו ללמוד, ניתן למצוא לימודים בחינם, ניתן למצוא לימודים מסובסדים ע"י המדינה, כלומר, עלויות שכר לימוד נמוכות אשר יכולות לנוע סביב 300-500 יורו לשנה. תלוי במקצוע הנלמד והארץ בא תבחרו ללמוד, ניתן למצוא גם מקומות בהם הלימודים הם בחינם, ובנוסף, ייהנה הסטודנט מדמי מחייה לכל תקופת הלימודים.
 • אין לי מסמכים מרומניה, מה עלי לעשות?

  למעשה ניתן לבצע את התהליך ללא כל מסמך, נכון, במידה וקיימים מסמכים ניתן לבצע את התהליך בזמן קשר יותר אך העדר מסמכים אינו פוסל את האפשרות לקבלת אזרחות. חשוב לדעת פרטים על בני המשפחה שנולדו ברומניה כגון: תאריך לידה, שם מקורי ושמות ההורים, מקום לידה ושנת יציאה מרומניה

אם יש לך עוד שאלות נשמח לעזור

פנה אלינו

Paste your AdWords Remarketing code here